فهرست اصلی

جستجو در سایت

اسلاید شو تصاویر

نمایش اوقات شرعی


جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

اطلاعیه امتحانات 2-96

IMAGE

پنج شنبه, 10 خرداد 1397             ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم کارورزی

IMAGE

سه شنبه, 22 اسفند 1396     ادامه مطلب...

آغاز ثبت نام حضوری مقطع کاردانی

پنج شنبه, 17 اسفند 1396 آغاز ثبت نام حضوری مقطع کاردانی موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجندرئیس موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیرجند از آغاز ثبت نام حضوری از پذيرفته‌شدگان نهايي كد رشته ‌محل‌هاي پذيرش دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني در موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی خبرداد.علیرضا... ادامه مطلب...

معرفی دفتر کارآفرینی علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند به عنوان دفتر برتر

IMAGE

سه شنبه, 15 اسفند 1396 معرفی دفتر کارآفرینی علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند به عنوان دفتر برتردر همایش تجلیل از کارآفرینان برتر دانشگاه جامع، دفتر کارآفرینی علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند به عنوان دفتر برتر معرفی شد.به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، همایش تجلیل از کارآفرینان... ادامه مطلب...

برنامه امتحانات نیمسال اول 96-97

چهارشنبه, 13 دی 1396 برنامه امتحانات 1-96 و اطلاعیه امتحانات  ادامه مطلب...

دومین جشنواره امید

یکشنبه, 10 دی 1396 قابل توجه کلیه دانشجویان و اساتید مرکزدومین جشنواره امید، به منظور ارزیابی، معرفی و تقدیر از پژوهشگر برتر و کارآفرین برتر سال 96 از بین مراکز علمی کاربردی سراسر کشور توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در تهران برگزار می گردد. لذا از کلیه دانشجویان و مدرسان مرکز... ادامه مطلب...

راهنمای اساتید جهت استفاده از سامانه سجاد

رای دهی:  / 22
ضعیفعالی 

 راهنمای اساتید جهت استفاده از سامانه سجاد

1- برای ورود به سامانه به آدرسedu.uast.ac.ir مراجعه نمایید 
2- نام کاربری شما شماره ملی شماست 
3- در صورتی که تاکنون وارد سامانه نشده اید رمز عبور پشفرض شما کد ملی+ شماره شناسنامه شماست که بعد از اولین ورود به سامانه بایستی آن را تغییر دهید. 
4- پس از تغییر رمز عبور پیشفرض رمز دوم که همان رمز ورود نمرات شما در سامانه است به آدرس ایمیل شما ارسال میگردد. لازم به ذکر است که این رمز تنها زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که شما در منوی اصلی بر روی گزینه "فهرست کلاسها" کلیک کرده و پس از ظاهر شدن لیست کلاسها بر روی گزینه ثبت نمره کلیک نمایید و در سایر موارد نیازی به این رمز ندارید .
5- در صورتی که رمز اولیه خود را فراموش کرده اید بایستی به صورت حضوری به کارشناس آموزش مراجعه نموده تا رمز شما تغییر داده شود .
6-در سامانه سجاد علاوه بر ورود نمره میتوان برنامه هفتگی تدریس استاد در کلیه مراکز علمی کاربردی کشور و همچنین لیست دانشجویان کلاس و ... را مشاهده نمود .
7- استاد گرامی توجه داشته باشید که سیستم آموزشی سجاد یک سیستم متمرکز آموزشی متعلق به دانشگاه جامع علمی کاربردی است لذا هرگونه تاخیری در ورود نمرات در این سامانه در دفتر مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل مشاهده است.